عایق پودری پایه سیمانی

یکی از عایق های جدید و بسیار بادوام جهت نماهای سیمانی، عایق پودری پایه سیمانی میباشد که با چسبندگی بسیار بالا و ترکیبات نانو سیلیس و همچنین میکرو الیافهای پلیمری، ساختاری سخت و با دوام ایجاد میکند که میتواند جایگزین مناسبی برای رنگهای مرسوم نما و انواع کنیتکس و پوشش های رزین دار باشد.

این محصول با ترکیب با پیگمت های رنگی میتواند رنگ مورد نظر مصرف کننده را ایجاد نماید و خاصیت ضد آب سازی و رنگ آمیزی نما را همزمان ایجاد نماید.

با توجه به اینکه این محصول پایه سیمانی میباشد تنفس بتن را حفظ کرده و هیچگاه طبله و ورقه نمیشود و در مقابل ایجاد درز و ترک تا حد قابل ملاحظه آی مقاومت دارد.

نمونه ای از نمای اجرا شده توسط این محصول در پروژه مسکن مهر سپیدان:

CAM00062 CAM00121

نحوه عملکرد عایق نانو با زبان علم

NANO TECHNOLOGY WATER PROOFING

عایق نانو عایقی است ضد آب بر پایه ساختار شیمیایی ارگانوسیلان که دوستار طبیعت و قابل حل در آب است.
این عایق جهت ساختمان های نوساز و قدیمی ساخته شده است و عملکرد آن بصورت جذبی انجام میگیرد.این عایق قادر است به ریزترین منافذ جسم مورد نظر نفوذ کرده ( ذرات 5 الی 200 نانومتر ) ولایه ای پوششی را در خود جسم در برابر نفوذ آب ایجاد کند،کاری که سایر مواد متشابه قادر به انجام آن نیستند.
از خصوصیات این عایق می توان : محافظت ساختمان ( نما – دیوار – کف – سقف ) در برابر انواع قارچ ها ، کپک ها ،آلودگی ها، فرسودگی زود هنگام ،ورقه ورقه شدن ،پوسته شدن ،محافظت دز برابر نمک ها و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید نام برد .

ادامه…